Şirket Profili

NetCore, müşterilerine yüksek teknoloji bileşenlerini kullanarak, konularında uzman kadrosu ile sektörde bilişim alanında ilerlemeyi hedefleyen kurumların bilgi ve iletişim teknolojisi mevcut alt yapılarına uygun çözümler üretmekte ve dünyanın önde gelen markalarının ürünlerine yönelik tasarım, kurulum ve danışmanlık ile birlikte outsourcing, bakım-onarım hizmetlerini sağlamaktadır. Bu amaçlarla kurulmuş olan NetCore Bilişim Hizmetleri sistem entegratörü kimliği ile sektör bağımsız anahtar teslim çözümler üretip, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla son teknolojileri müşterilerine sunmaktadır.

Faaliyetlerine kısa sürede başlayan NetCore büyük bir başarı ile 2010 ve 2011 yılında beklediği ciro hedefini gerçekleştirmiş ve yatırımlarına hız vermiştir. İnterpromedya tarafından açıklanan İlk 500 Bilişim Şirketleri Türkiye 2013 listesinde bir önceki seneye göre, 281. sıradan 249. sıraya yükselmiş, Tüm Sistem Entegratörleri arasında 49. sıraya yükselerek önemli bir başarıya imza atmıştır. Sertifikalı uzman profesyonel kadrosu ile İstanbul başta olmak üzere Türkiye geneline yayılmış bir çok başarılı projeye ve hizmete imza atmıştır. Bu kadar kısa bir sürede yakalanan bu başarının altında yatan temel dinamik, NetCore’un doğru insana doğru yatırım konusunda gösterdiği titizlik ve özendir. Hizmet verdiği müşterilerine olan mesleki profesyonelliğin yanı sıra genç çalışma ruhunu ve heyecanını da hep aynı canlılıkta korumayı başarmıştır. Hizmet kalitesini sürekli eğitim ve sertifikasyonlarla besleyen NetCore sayılı sistem entegratörleri arasına girmeyi başarmıştır.

Kendi bünyesinde yazılım departmanı da bulunan NetCore, İş Zekası (BI), Müşteri Yönetimi (CRM) gibi bir çok ürünü üretmiş müşterilerine özel oluşan bu hizmetleri başarı ile sunmaya başlamıştır.

Dünya standartlarındaki network uygulamaları, gerçek mühendislik yaklaşımları ile faydaya dönüştürülmüş, bu alanda tüm network bileşenlerini bir noktada birleştirmek anlamına gelen IP CONVERGE kavramını tüm müşterilerine ulaştırmaktadır. Günümüzde ses,veri,görüntü entegrasyonu ve her noktadan bilgiye erişim çok önemlidir. Bu anlamda NetCore tüm bu alanlarda dünya markalarının temsilciliğini ve uygulamalarını yaparak çok başarılı projeler bitirmiştir. Dünya markası olan Cisco’nun da Select PARTNER unvanını alan firmamız bu unvanı ile müşterilerine kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Dünya genelinde lider olan bir çok markanın Partnerlığına sahip NetCore multi Vendor yaklaşımı ile bir çok marka ile müşteri ihtiyaçlarına göre projeler oluşturmakta ve sunmaktadır. Bu markalar DELL, EMC, IBM, HP, VMWARE, CITRIX, MICROSOFT, JUNIPER, VEEAM gibi konularında lider olan markalardır. DELL tarafında sayılı sayıda bulunan Preferred PARTNER olan NetCore, veri depolama ürünlerinde Pazar lideri olan EMC tarafında da Türkiye’nin en deneyimli Partnerlarından olup Premier Partner ünvanı ile EMC konusunda en deneyimli kadroya sahiptir. IBM tarafında Business Partner olan NetCore, VMWare tarafında Enterprise Partner, Citrix tarafında Silver Solution Advisor, Microsoft tarafında Silver PARTNER, VEEAM tarafında Gold Partner, Juniper tarafında da Elite Partner ünvanlarına sahiptir. Bu ünvanlar NetCore tarafından bu markalar ile gerçekleştirilen başarılı projeler neticesinde edinilmiştir.

Her geçen günde gerçekleştirilen başarılı projeleri ile bu markalardaki ünvanlar daha üst konumlara getirilmektedir. Tüm bu özellikleri ile NetCore sizlerin bilgi sistemleri ihtiyaçlarınızı yüzde yüz sunabilen, kaliteli servis anlayışı ile hareket eden % 100 müşteri memnuniyeti odaklı bir Sistem Entegratörüdür.