Donanım Çözümleri

Sektörün önde gelen güvenilir donanım üreticileri ile yüksek seviyedeki iş ortaklıklarımız sayesinde NetCore Bilişim olarak teknolojiyi her zaman bir adım önde takip ederek kurumlara yüksek standartlı, güvenli, performanslı ve uzun ömürlü donanım çözümleri sunuyor.

Bilişim dünyasının her alanında kullanılan donanım ürünleri, gerek performans, güvenlik ve ölçeklenebilirlik ihtiyaçlarının artışı doğrultusunda, gerekse uygulamaların hızlı gelişimi sonucu sürekli bir güncellenme ve yenilenme içerisindedir. Ürünlerin her ihtiyaca cevap verebilir nitelikte olması amacıyla ürün çeşitliliği hızlı şekilde artmaktadır. Aynı markanın dahi belirli bir çözümü adresleyen alternatif ürünleri gündeme gelmekte, modeller kendi içinde çeşitli alt kırılımlarla farklı ihtiyaçları adresleyebilmekte, yüksek ölçeklenebilirlik seviyeleri ile ileriye dönük değişken planlamalar yapılabilmektedir. Böyle bir çeşitliliğin söz konusu olduğu donanım dünyasında, ürün seçimi noktasında doğru kararlar alabilmek için derin ürün, çözüm ve marka bilgisi gerekmektedir.

NetCore Bilişim olarak kurumların ihtiyaçlarını en doğru biçimde karşılayan donanım çözümlerini marka bağımsız olarak sunarak en efektif karşılaştırma yöntemleri ile alternatifleri modelliyoruz. Kurumların temel işlerine odaklanabilmeleri, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilmeleri için donanım danışmanlığı sağlıyoruz.