NetCore Bilişim, yüksek teknoloji bileşenleri kullanarak, konularında uzman kadrosu ile sektörde bilişim alanında ilerlemeyi hedefleyen kurumların mevcut alt yapılarına uygun çözümler üretmekte ve dünyanın önde gelen markalarının ürünlerine yönelik tasarım, kurulum ve danışmanlık ile birlikte outsourcing, bakım-onarım hizmetlerini sağlamaktadır. Bu amaçlarla kurulmuş olan NetCore Bilişim Hizmetleri sistem entegratörü kimliği ile sektör bağımsız anahtar teslim çözümler üretip, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla son teknolojileri müşterilerine sunmaktadır.

Faaliyetlerine kısa sürede başlayan NetCore Bilişim büyük bir başarı ile 2010 ve 2011 yılında beklediği ciro hedefini gerçekleştirmiş ve yatırımlarına hız vermiştir. İnterpromedya tarafından açıklanan İlk 500 Bilişim Şirketleri Türkiye 2013 listesinde bir önceki seneye göre, 281. sıradan 249. sıraya yükselmiş ve tüm sistem entegratörleri arasında 49. sıraya yükselerek önemli bir başarıya imza atmıştır. NetCore Bilişim, 2018’de veri yedekleme ve depolama donanımı sistem entegratörü kategorisinde 1.olmuştur. Sistem entegratörü ve iş ortağı sıralamasında 22.sıradayız. Sertifikalı uzman profesyonel kadrosu ile İstanbul başta olmak üzere Türkiye geneline yayılmış bir çok başarılı projeye ve hizmete imza atmıştır.

Başarısının altında yatan temel dinamik, NetCore Bilişim’in doğru insana doğru yatırım konusunda gösterdiği titizlik ve özendir. Hizmet verdiği müşterilerine olan mesleki profesyonelliğin yanı sıra genç çalışma ruhunu ve heyecanını da hep aynı canlılıkta korumayı başarmıştır. Hizmet kalitesini sürekli eğitim ve sertifikasyonlarla besleyen NetCore Bilişim sayılı sistem entegratörleri arasına girmeyi başarmıştır.

Kendi bünyesinde yazılım departmanı da bulunan NetCore Bilişim, İş Zekası (BI), Müşteri Yönetimi (CRM) gibi bir çok ürünü üretmiş müşterilerine özel oluşan bu hizmetleri başarı ile sunmaya başlamıştır.

Dünya standartlarındaki network uygulamaları, gerçek mühendislik yaklaşımları ile faydaya dönüştürülmüş, bu alanda tüm network bileşenlerini bir noktada birleştirmek anlamına gelen IP CONVERGE kavramını tüm müşterilerine ulaştırmaktadır. Günümüzde ses,veri,görüntü entegrasyonu ve her noktadan bilgiye erişim çok önemlidir. Bu anlamda NetCore Bilişim tüm bu alanlarda dünya markalarının temsilciliğini ve uygulamalarını yaparak bir çok başarılı proje bitirmiştir.

Dünya markası olan Cisco’nun da Select Partner ünvanını alan firmamız, bu ünvanı ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Dünya genelinde lider olan bir çok markanın partnerliğine sahip NetCore Bilişim Multi Vendor yaklaşımı ile bir çok marka ile müşteri ihtiyaçlarına göre projeler oluşturmakdır.

Bu markalar DELL EMC, VERITAS IBM, HP, VMWARE, CITRIX, MICROSOFT, JUNIPER, VEEAM gibi alanlarında lider markalardır. DELL EMC tarafında sayılı sayıda bulunan Gold PARTNER olan NetCore Bilişim, DELL EMC tarafında Türkiye’nin en deneyimli Partnerlerinden olup Platinum Partner ünvanı ile DELL EMC konusunda en deneyimli kadroya sahiptir. Multi Vendor yaklaşımını benimseyen NetCore Bilişim, 2019 yılı itibarıyle Veritas tarafında Gold Partner ünvanını almıştır. IBM tarafında Business Partner olan NetCore Bilişim, VMWare tarafında Premier Partner, Citrix tarafında Silver Solution Advisor, Microsoft tarafında Silver Partner, Veeam tarafında Gold Partner, Juniper tarafında da Elite Partner ünvanlarına sahiptir.

Her geçen günde gerçekleştirilen başarılı projeleri ile bu markalardaki ünvanlar daha üst konumlara getirilmektedir. Tüm bu özellikleri ile NetCore Bilişim sizlerin bilgi sistemleri ihtiyaçlarınıza uygun çözüm sunabilen, kaliteli servis anlayışı ile hareket eden ve % 100 müşteri memnuniyeti odaklı bir sistem entegratörüdür.